Чим займаються шкільні офіцери поліції Кривого Рогу та як з ними зв'язатися

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Десятеро співробітниць та співробітників Полку патрульної поліції міста працюють із школярами Кривого Рогу, до яких учні можуть звернутися за допомогою чи порадою.

Раніше редакція «Першого Криворізького» розповіла, як працювали шкільні офіцери поліції під час карантину через коронавірус.

Шкільні офіцери поліції працюють у Кривому Розі з 2018 року. На все місто є семеро шкільних офіцерів – по одному в кожному районі. Вони проводять групові уроки безпеки, флешмоби, конкурси, акції, бесіди із учнями та педагогами про насилля у родинах, безпеку дорожнього руху, безпечну дорогу до школи, спілкування в інтернеті. Можуть допомогти в конкретних ситуаціях між учнями та вчителями, якщо трапилося щось серйозне.

Журналісти нашого сайту вирішили розповісти, які школи закріплені за офіцерами так як можна з ними зв'язатися.
У освітніх закладах Центрально-Міського району міста працює старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Руслан Меткий, е-mail: [email protected].


Із учнями шкіл Металургійного району міста працює т.в.о. інспектора відділу зв’язків з громадськістю Наталія Кузьменко, е-mail [email protected].


У Саксаганському районі Кривого Рогу зі школярами працює старша інспекторка відділу зв’язків з громадськістю Тетяна Бережна, е-mail: с[email protected].


У школах Інгулецького району міста просвітницьку роботу виконує інспектор відділу зв’язків з громадськістю Станіслав Горохов, е-mail: [email protected].


Школярі та педагоги Довгинцівського району Кривого Рогу можуть звертатися до інспектора відділу зв’язків з громадськістю Владислава Воронюка, е-mail: [email protected].


У Покровському районі міста працює інспекторка відділу зв’язків з громадськістю Ольга Макарченко-Грановська. E-mail: [email protected].


А у Тернівському районі Кривого Рогу із унями та педагогами працює старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Олександр Гайков, е-mail: [email protected].
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

04 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com