Завдяки участі у Всеукраїнському хештег-марафоні криворізькі школярі отримали делініатори та комплекти світловідбивачів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Школярі криворізької школи №122 посіли перше та друге призові місця у Дніпропетровській області та 8,9,10 місце в загальному рейтингу з 275 шкіл країни у Всеукраїнському хештег-марафоні #SpeakUpUkraine, який популяризує тему безпеки на дорозі та вивчення ПДД.

Раніше редакція 1kr.ua писала, що учні, вчителі та батьківськи школи № 122 брали участь у всеукраїнському змаганні Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine з безпеки дорожнього руху для дитячо-молодіжних команд – активістів з усієї України.

Чотири етапи Всеукраїнського хештег-марафону підкорювали три шкільні команди. Під час першого етапу діти молодшого шкільного віку (1-4 класів) проводили культурні заходи про безпеку на дорозі, висвітлювали проблематику безпеки дітей молодшого віку на дорозі. Другий етап – діти середнього та старшого шкільного віку (5-11 класів) організовували разом із інспекторами та інспекторками Полку патрульної поліції Кривого Рогу громадські акції про існуючі локальні проблеми безпеки на дорогах. Під час третього етапу батьки та педагоги, які є членами команди-учасника організовували навчальні заходи з сучасних освітніх модулів про безпеку на дорозі для інших педагогів та батьків. На четвертому етапі команди пройшли фінальний тест, правильно виконавши 80-90відсотків завдань.

«У подарунок ми отримали делініатори, шкільні комплекти світловідбивачів, навчальну та художню літературу не тільки з безпеки дорожнього руху , але й загально пізнавальні книги про Україну, її культуру, наукові відкриття та багато іншого. Щиро вдячні за подарунки організаторам. Особливу подяку висловлюємо представникам полку патрульної поліції міста Кривого Рогу за співпрацю», - сказала заступниця директора з навчально-виховної роботи школи №122 Олександра Синиця.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

53 : 29

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com