У Кривому Розі школярі вийшли на акцію у рамках Всеукраїнського хештег-марафону

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
24 жовтня на вулиці Володимира Великого учні криворізької школи №122 вийшли на акцію у підтримку дотримань правил дорожнього руху та з вимогою відремонтувати тротуар, який веде до двох учбових закладів.

Акція відбулася у рамках другого етапу Всеукраїнського хештег-марафону #SpeakUpUkraine, який популяризує тему безпеки на дорозі та вивчення ПДР.

На плакатах учнів було написано: «Залатайте дорогу!», «Не наражайте нас на небезпеку», «Годі ходити грязюкою», «Вимагаємо безпечну доріжку», «Коли буде пішохідна доріжка». Також на плакатах школярів були намальовані дорожні знаки.

Нагадаємо, що під час першого етапу марафону учні 1-4 класів разом з викладачами криворізької школи №122 провели вікторину, майстер-класи, виставку художніх робіт біля зупинки громадського транспорту та інше.

Хештег-марафон #SpeakUpUkraine – це всеукраїнське змагання з безпеки дорожнього руху для дитячо-молодіжних команд – активістів з усієї України, яке відбуватиметься у 4 етапи протягом 2,5 місяців. Всеукраїнський марафон відбувається за підтримки Уповноваженого Президента з прав дитини, Центру громадського здоров’я України, Міністерства інформаційної політики та Патрульної поліції України.

Зазначимо, що акція була проведена у позаурочний час.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

01 : 53

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com