Учні однієї з криворізькіх шкіл приєдналися до Всеукраїнського хештег-марафону #SpeakUpUkraine

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізька школа №122 бере участь у Всеукраїнському хештег-марафоні #SpeakUpUkraine, який популяризує тему безпеки на дорозі та вивчення ПДД.

Хештег-марафон #SpeakUpUkraine – це всеукраїнське змагання з безпеки дорожнього руху для дитячо-молодіжних команд – активістів з усієї України, яке відбуватиметься у 4 етапи протягом 2,5 місяців. Всеукраїнський марафон відбувається за підтримки Уповноваженого Президента з прав дитини, Центру громадського здоров’я України, Міністерства інформаційної політики та Патрульної поліції України.

Зазначимо, що з 30 вересня по 14 жовтня триває перший етап Всеукраїнського змагання #SpeakUpUkraine під назвою «Моя безпека на дорозі!». Під час якого учні 1-4 класів разом з викладачами криворізької школи №122 провели вікторину, майстер-класи, виставку художніх робіт біля зупинки громадського транспорту, флешмоб на ганку школи, театралізовану виставу і навіть роздали криворіжцям листівки з правилами дорожнього руху.

За умовами марафону найкращі команди шкіл України можуть виграти подарунки для свого навчального закладу: мультимедійні проектори, делініатори, комплекти світловідбивачів, сучасні аптечки, освітні матеріали, персональні комплекти подарунків з фітнес-трекером, світловідбивачами, книжками та сувенірами.

Читайте також: Більше 40 тисяч гривень зібрали криворізькі школярі на лікування важкохворої Кіри Короїд


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 12 час 58 мин

Есть угроза

21 : 34

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com