Студенти і викладачі істфаку КДПУ, які першими приєднались до криворізького Євромайдану, вийшли на акцію

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
21 листопада студенти, випускники та викладачі історичного факультету Криворізького державного педагогічного університету вийшли на акцію. Учасники Революції Гідності принесли державний прапор, який був із ними і 6 років тому під час перших днів Євромайдану - тоді його приніс студент Віталій Зуй.

Журналісти "Першого Криворізького" повідомляють, що події 5-річної давнини вийшли згадати кілька десятків студентів-істориків разом із педагогами. Учасники акції заспівали Гімн України, поділились спогадами, скандували "Слава Україні - Героям Слава". Про офіційні загальноуніверситетські заходи з нагоди державного свята Дня Гідності та Свободи редакції невідомо.

Андрій Тарасов, який у 2013 році був деканом історичного факультету КДПУ, сказав, що таку акцію студенти ініціювали самі, а викладачі традиційно приєднались до них. Представників адміністрації ВНЗ на заході не було.

Нагадаємо, що активісти саме цього факультету були одними із перших учасників Євромайдану Кривого Рогу у 2013 році.«Студенти за європейську інтеграцію», Кривий Ріг - за європейський вибір», «Зека - геть»: з такими гаслами вранці 29 листопада 2013 року вулицями Кривого Рогу пройшли криворізькі студенти. І то був не перший мітинг у місті. Більше про учасників Революції Гідності з Кривого Рогу

Саме у цей день у 2004 та 2013 роках почались друга і третя українські революції - Помаранчева - проти фальсифікацій на виборах Президента України - та Революція Гідності - за підписання Угоди про асоціацію із Євросоюзом.

Вітаємо із Днем Гідності і Свободи!
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

04 : 09

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com