Під Кривим Рогом відбулися Всеукраїнські військово-патріотичні ігри для учнів сільських шкіл

Під Кривим Рогом відбулися Всеукраїнські військово-патріотичні ігри для учнів сільських шкіл

Фото: Калинівська СЗШ

3 жовтня для учнів Калинівської та Радушенської шкіл Криворізького району було проведено І (шкільний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (також відома як гра «Джура»).

На офіційній сторінці Калинівської школи у соцмережі пишуть, що такі патріотичні ігри для учнів проводяться кілька років поспіль, але цього року до заходу приєдналися школярі з Радушного.

Нагадаємо, що 1 жовтня в Україні стартував осінній призов. За три місяці до лав української армії підуть майже 1,5 тисяч новобранців Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

Школярі спробували свої сили на уявному мінному полі, на смузі перешкод, взяли участь у майстер-класі з надання першої медичної допомоги та транспортуванні потерпілого, стрільби та тактичної підготовки.

До підготовки та проведення гри були залучені не лише вчителі шкіл, а і військові з Кривого Рогу та навколишніх сіл - Гречаних Подів, Красного Поду. Дітей вчили Василь Кондратенко (молодший сержант , позивний «Чапай»), Олег Тітов (старший солдат, позивний «Звездачет»), Олександр Пацков (старший солдат, позивний «Шарпей»), Ілля Череднік (старший солдат, позивний «Пастух»), Едуард Похиленко (старший солдат, позивний «Вовк»), Максим Мосін (старший солдат, позивний «Ворон»); Максим Скиба (солдат-розвідник, позивний «Бузок»).

Також після патріотичних ігор учні спробували страви справжньої польової кухні, які приготували бійці військової частини А 0943.

Читайте також: Військовослужбовці Криворізької бригади Нацгвардії отримали сертифікати курсів з питань забезпечення публічного порядку та безпеки


Комментарии (8)

Ирбис

14:27, 04 октября 2019

Я помню, мы малые в войнушку играли, так взросляков не принимали.

Дед Чудодей

14:41, 04 октября 2019

При союзі була військово-патріотична гра "Зарниця". Грали доки союз не просрали, а зараз просерають Україну

Overlordi

15:47, 04 октября 2019

Основной контингент рядовых сотрудников силовых структур-жители сельской местности.

0

20:50, 04 октября 2019

Господа колхозники в Зарницу играють.....Забыв шо разлагается картофель на полях....

Ирбис

22:59, 04 октября 2019

Не колхозники, а честные в селяне.

Володимир.

07:48, 05 октября 2019

Навіщо військовослужбовці собі ті клікухи придумують? Собакам такі дають.

Тaмeрлан

11:43, 06 октября 2019

Щоб бойовики при прослуховуванні радіопереговорів - не дізнались імен...Тай зручніше розмовляти...ну не будеш жеж -" Іван Васильович - я Петро В'ячеславович.."

Тaмeрлан

11:44, 06 октября 2019

І всі солдати, один сержант...Офіцерам ніколи з дітьми возитись?

Ссылка скопирована в буфер обмена