Військовослужбовці Криворізької бригади Нацгвардії отримали сертифікати курсів з питань забезпечення публічного порядку та безпеки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
18 вересня у Кривому Розі біля пам’ятника Козаку Рогу відбулося вручення сертифікатів військовослужбовцям про проходження курсу підготовки з питань забезпечення публічного порядку та безпеки.

Нагадаємо, що з 1 серпня військовослужбовці криворізької частини 3011 Національної гвардії України вийшли на самостійний піший патруль вулиць міста.

За місяць навчання на базі навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту МВС України військові опановували положення Закону «Про Національну поліцію», якими будуть керуватися під час патрулювання вулиць Кривого Рогу.

Крім цього, гвардійці також навчилися правовим підставам затримання та як у рамках чинного законодавства проводити перевіряти речі, автотранспорт та як виявляти підроблені документи.

Читайте також: У криворізьких нацгвардійців новий командирЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

13 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com