Військовослужбовці Криворізької бригади Нацгвардії отримали сертифікати курсів з питань забезпечення публічного порядку та безпеки

Військовослужбовці Криворізької бригади Нацгвардії отримали сертифікати курсів з питань забезпечення публічного порядку та безпеки

Фото: Первый Криворожский

18 вересня у Кривому Розі біля пам’ятника Козаку Рогу відбулося вручення сертифікатів військовослужбовцям про проходження курсу підготовки з питань забезпечення публічного порядку та безпеки.

Нагадаємо, що з 1 серпня військовослужбовці криворізької частини 3011 Національної гвардії України вийшли на самостійний піший патруль вулиць міста.

За місяць навчання на базі навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту МВС України військові опановували положення Закону «Про Національну поліцію», якими будуть керуватися під час патрулювання вулиць Кривого Рогу.

Крім цього, гвардійці також навчилися правовим підставам затримання та як у рамках чинного законодавства проводити перевіряти речі, автотранспорт та як виявляти підроблені документи.

Читайте також: У криворізьких нацгвардійців новий командир


Комментарии (3)

Дед Чудодей

21:19, 18 сентября 2019

Головорізи виявляється ще й навчання проходять. І чому їх там навчають - як горло перерізати?

kok

08:33, 19 сентября 2019

Та пережиток это какой то.... смысл в них? Ганять собственный народ? Для законности есть полиция для войны армия а эти?

Тaмeрлан

15:37, 20 сентября 2019

Як в охоронах? Пару місяців попрацювали і сертифікати роздають...

Ссылка скопирована в буфер обмена