Тиждень безпеки дорожнього руху у Кривому Розі школярі провели із офіцерами поліції

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
У Кривому Розі під час тижня безпеки дорожнього руху співробітники Полку патрульної поліції Кривого Рогу продовжили проведення занять із учнями шкіл.

У пресовому центрі Полку патрульної поліції Кривого Рогу повідомляють, що молодь Інгулецького району провела флешмоб і акцію.

Молоді люди ставили перехожим і водіям питання, які стосувались правил дорожнього руху. Усім, хто правильно відповідав - дарували наліпки і буклети на згадку. Хто не знав правильних відповідей на питання - нагадували ПДР, яких неухильно потрібно дотримуватись. Співпрацювали патрульні разом із благодійною організацією "Ожина", яка підтримує програму Шкільний офіцер поліції.

Читайте також: Друг і захисник: у Кривому Розі з'являться шкільні офіцери поліції

А у школах Тернівського району міста на минулому тижні проводились традиційні ігрові заняття із молодшими школярами. Під час зустрічей із копами, учні, граючи у імпровізоване перехрестя з маршрутними таксі, велосипедистами та пішоходами, вчились бути відповідальними учасниками дорожнього руху.

Читайте також: Грім серед ясного неба,- бійцеві АТО та патрульному криворіжці допомогли організувати персональну виставку фото


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Чайочек
  • 0
  • 1
  • Ответить

Коп.А чому не полiцiант?

Кривой Poг 2.0
  • 7
  • 3
  • Ответить

На фото владик ищет знакомые буквы

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество