Друг і захисник: у Кривому Розі з'являться шкільні офіцери поліції

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Криворізькі патрульні поліцейські сьогодні, 12 жовтня, презентували програму Шкільний офіцер поліції.

У листопаді минулого року начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков повідомив редакції "Першого Криворізького", що ДПП працює над тим, аби у нашому місті з'явились шкільні офіцери поліції. Про це редакція повідомляла тут.

Кілька днів у Кривому Розі працювали українські на канадські тренери-копи, які навчали колег-патрульних методології роботи зі школярами. Всього у Полку патрульної поліції нашого міста буде восьмеро шкільних офіцерів. За кожним із них буде закріплені певні навчальні заклади.

Учасників тренінгу привітала Катерина Белугіна, керівниця відділу зв’язків із громадськістю ДПП. Вона зазначила, що саме цих людей, які пройшли тренінг бачитимуть діти - тому треба починати із себе, подавати приклад. Зокрема, гостя акцентувала увагу на тому, що кожному шкільному офіцеру поліцію треба слідкувати за собою - навіть за сторінками у соцмережах.

Командир Полку був приємно вражений, що за минулий місяць у Кривому Розі патрульні провели заняття із трьома тисячами школярів міста.

«Ми всі родичі в одній поліцейській сім‘ї. Якщо щось потрібно - зв‘язуйтесб із нами, питайте поради», - сказав один із представників канадської поліції, завдяки партнерства із якими відбувся кількаденний тренінг.

Нагадаємо, що раніше роботою із дітьми займались співробітники відділу зв'язків із громадськістю патрульної поліції.

Планується, що у кожній школі буде розміщено інформаційний стенд, на якому буде номер телефону офіцера, за яким діти зможуть звернутись за допомогою чи порадою.

Читайте також: Особистий приклад: тест на ВІЛ у Кривому Розі пройшли патрульні разом із командиром полку

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

diazoniy
  • 0
  • 0
  • Ответить

Свободная рыночная экономика - превосходная вещь, но чтобы она работала, нужно очень много полиции. (Нил Аскерсон)

Major
  • 8
  • 4
  • Ответить

А еще ввести школьную армию, флот, и авиацию......
и зенитно-ракетные войска......

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество