Яким має бути унікальний університет, говорили в педуніверситеті Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
У Кривому Розі спілкувалися, питалися і дискутували на Всеукраїнському молодіжному форумі студенти з різних вишів України.

«Дуже важливо спілкуватись», - зазначив ректор КДПУ Ярослав Шрамко.

Розповідати, обмінюватися досвідо у різних напрямках роботи».

За його словами, університет існує в першу чергу для студента. Тому було поставлене питання, який університет є унікальним.

Молодіжні лідери зібралися на форумі в рамках осінньої сесії Школи молодого лідерства «ПроЯв».

Ідея створення молодіжного осередку лідерів для подальших взаємодій належить Людмилі Бурман, голові Первинної профспілкової організації КДПУ.
Сьогодні третій день Школи лідерів. У поважному колі криворіжці та гості говорили про посібник студентів для студентів.

Ідея створення посібника належить студентам Хмельницького вишу. 40 учасників круглого столу свого часу створили інструкцію успіху, яка має на меті допомогти передати досвід студентам-першокурсникам.

Укладачі посібника розписали і описали якою вони бачать студраду та як вона має працювати.

Читайте також: Україна та Китай планують обмінюватися студентами педагогічних вишів

Центром сьогоднішньої зустрічі молоді стала панельна дискусія, модератором якої виступила Ірина Роік, випускниця педагогічного вишу, голова правління ГО «Об'єднання відповідальних громадян».
До учасників форуму приєдналися Олександр Ярема – заступник Міністра молоді та спорту України, Андрєєв Микита – заступник голови Секретаріату НАЗЯВО, голова Молодіжної антикорупційної агенції, заступник Голови Громадської ради при МОН України.

Студенти говорили про загальне поняття іміджу, про асоціації та стереотипи. Питання переросло у більш глибоку тему - імідж університету. Намагались з'ясувати і який він - ідеальний університет.

Аудиторія говорила і про позитивні аспекти, які працюють у вишах, і про системи, які з часом втратили системність та актуальність.

Молоді лідери обмінювалися думками, як зробити ефективний студентський осередок, на що звертита увагу та де просити кваліфікованої експертної оцінки стосовно проблем, які можуть виникнути.

Сьогодні учасників «ПроЯву» чекає ще презентація молодіжного проекту, семінари та цікаві зустрічі.

Завтра останній день Школи лідерів, де учасники зможуть підвести підсумки ювілейної сесії «ПроЯву», зазнімкувати найяскравіші моменти та попрощатися, окресливши шляхи майбутньої співпраці.

Нагадаємо, що на цьогорічну чотирьохденну сесію лідерів у Кривому Розі зібралися 35 учасників з Харкова, Києва, Черкас, Краматорська, Дніпра та Хмельницього.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество