Фоторепортажі - Культура

Відкриття виставки "Країна сама себе не зробить"

Відкриття виставки "Країна сама себе не зробить" 29 листопада у Кривому Розі відбулося відкриття виставки "Країна сама себе не зробить"

Літературний вечір Сергія Жадана у Кривому Розі

Літературний вечір Сергія Жадана у Кривому Розі "Раніше про підлітків з Кривого Рогу я чув інше, — говорить Сергій Жадан — Тепер, коли вони організували цей вечір, я знаю геть інше" Понад 1,5 години лунала "повітряна тривога", але криворіжці та криворожанки дочекалися літературного вечора Сергія Жадана

28 жовтня у Кривому Розі пройшов благодійний вечір "Збираємо на ЗСУ"

28 жовтня у Кривому Розі пройшов благодійний вечір "Збираємо на ЗСУ" Виставка військових трофеїв, виступ музикантів та стендап — таким був благодійний вечір у арт-просторі "Бомбик", де волонтери збирали кошти для допомоги ЗСУ.

Семирічна художниця влаштувала благодійний марафон для допомоги ЗСУ

Семирічна художниця влаштувала благодійний марафон для допомоги ЗСУ У Кривому Розі відкрилась виставка картин юної художниці Злати Решотки. Також триває благодійний марафон майстер-класів. Всі отримані від виставки та марафону коштів підуть на допомогу нашим захисникам.

“Бомбідарій” - криворізький міні-фестиваль у бомбосховищі

“Бомбідарій” - криворізький міні-фестиваль у бомбосховищі Близько 200 людей відвідали благодійний міні-фестиваль у бомбосховищі у Кривому Розі, який організували творче угрупування Poroda та волонтерський штаб ТрО. Усі зібрані кошти - 25 760 гривень - підуть на військові гуманітарні потреби.

Виставка до 50-річчя фотокореспондента Сергія Косигіна

Виставка до 50-річчя фотокореспондента Сергія Косигіна 18 лютого у Міському виставковому залі відкрили виставку Сергія Косигіна

"Носоріг" Олега Сенцова: прем'єра у Кривому Розі

"Носоріг" Олега Сенцова: прем'єра у Кривому Розі Вчора, 8 лютого 2022 року, у кінотеатрі "Олімп" відбувся прем'єрний показ фільму "Носоріг" Олега Сенцова.

Кадри зі зйомок фільму "Носоріг" Олега Сенцова. Кривий Ріг. 1kr.ua

Кадри зі зйомок фільму "Носоріг" Олега Сенцова. Кривий Ріг. 1kr.ua «Носоріг» — друга повнометражна робота українського режисера Олега Сенцова. У 2012 році фільм вже був представлений у рамках індустріальної платформи Міжнародного кінофестивалю в Софії, де отримав нагороду за найкращий проект та пітчинг. Зйомки «Носорога» проходили у Кривому Розі, Львові та Києві...

Різдвяний вертеп на 44-му

Різдвяний вертеп на 44-му 25 грудня, у Кривому Розі пройшла костюмована вистава з нагоди Різдва. Вистава розпочалася о 15:00 на розі вулиць Мусоргського та Калантая. Організували її культурно-громадський центр "Шелтер+" і арт-майданчик "Осередок".

Выставка кошек в Кривом Роге

Выставка кошек в Кривом Роге В Кривом Роге проходит выставка котов — собрались заводчики со всей Украины. Выставка продлится два дня — 4 и 5 декабря с 10:00 до 19:00. Место проведения — 95 квартал в "Плазе-3", возле входа в продуктовый магазин Varus

Мова сайту

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Деокупація

В полоні очікування

Booking.com