Фоторепортажі - Культура

Семирічна художниця влаштувала благодійний марафон для допомоги ЗСУ

Семирічна художниця влаштувала благодійний марафон для допомоги ЗСУ У Кривому Розі відкрилась виставка картин юної художниці Злати Решотки. Також триває благодійний марафон майстер-класів. Всі отримані від виставки та марафону коштів підуть на допомогу нашим захисникам.

“Бомбідарій” - криворізький міні-фестиваль у бомбосховищі

“Бомбідарій” - криворізький міні-фестиваль у бомбосховищі Близько 200 людей відвідали благодійний міні-фестиваль у бомбосховищі у Кривому Розі, який організували творче угрупування Poroda та волонтерський штаб ТрО. Усі зібрані кошти - 25 760 гривень - підуть на військові гуманітарні потреби.

Виставка до 50-річчя фотокореспондента Сергія Косигіна

Виставка до 50-річчя фотокореспондента Сергія Косигіна 18 лютого у Міському виставковому залі відкрили виставку Сергія Косигіна

"Носоріг" Олега Сенцова: прем'єра у Кривому Розі

"Носоріг" Олега Сенцова: прем'єра у Кривому Розі Вчора, 8 лютого 2022 року, у кінотеатрі "Олімп" відбувся прем'єрний показ фільму "Носоріг" Олега Сенцова.

Кадри зі зйомок фільму "Носоріг" Олега Сенцова. Кривий Ріг. 1kr.ua

Кадри зі зйомок фільму "Носоріг" Олега Сенцова. Кривий Ріг. 1kr.ua «Носоріг» — друга повнометражна робота українського режисера Олега Сенцова. У 2012 році фільм вже був представлений у рамках індустріальної платформи Міжнародного кінофестивалю в Софії, де отримав нагороду за найкращий проект та пітчинг. Зйомки «Носорога» проходили у Кривому Розі, Львові та Києві...

Різдвяний вертеп на 44-му

Різдвяний вертеп на 44-му 25 грудня, у Кривому Розі пройшла костюмована вистава з нагоди Різдва. Вистава розпочалася о 15:00 на розі вулиць Мусоргського та Калантая. Організували її культурно-громадський центр "Шелтер+" і арт-майданчик "Осередок".

Выставка кошек в Кривом Роге

Выставка кошек в Кривом Роге В Кривом Роге проходит выставка котов — собрались заводчики со всей Украины. Выставка продлится два дня — 4 и 5 декабря с 10:00 до 19:00. Место проведения — 95 квартал в "Плазе-3", возле входа в продуктовый магазин Varus

Відкриття арт-майданчика "Осередок"

Відкриття арт-майданчика "Осередок" Вчора, 17 жовтня, на подвір'ї культурно-громадського центру "Шелтер Плюс" відкрили арт-майданчик, який будували і облаштовували декілька місяців. На проєкт облаштування цього майданчика зібрали 100 тисяч гривень спільнокоштом: на нього пожертвували 200 доброчинців. Потім Український...

Арт-вечірка PARALLAX у палаці культури Саксагань

Арт-вечірка PARALLAX у палаці культури Саксагань В суботу 9 жовтня у палаці культури "Саксагань" відбулася арт-вечірка, де містяни і містянки могли насолодитись музикою, поезією, живописом і перформансами.

Концерт группы Geneza в театре им. Т. Г. Шевченко

Концерт группы Geneza в театре им. Т. Г. Шевченко Криворожская фолк-метал группа Генеза с презентацией дебютного альбома «Обрій». Генеза — это симбиоз фольклорной гармонии и хард-металл хаоса.

Мова сайту

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Боротьба із дезінформацією

Свідки війни

Booking.com