Велопробіг у підтримку мешканців Херсонщини: як криворіжці можуть долучитися

Велопробіг у підтримку мешканців Херсонщини: як криворіжці можуть долучитися

Фото: Сергій Краснов

10 липня переселенець з тимчасово окупованої Нової Каховки та майстер спорту України з велоспорту Сергій Краснов зупинився у Кривому Розі під час благодійної велогонки на підтримку мешканців Херсонщини.

Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького».

Благодійна велогонка називається “Тур де Франс Україна”. Адже наразі у Франції, Італії, Монако та Сан-Марино проходить світовий тур «Tour de France», учасники якого мають проїхати 3503,9 кілометрів загалом дистанціями по 150-200 кілометрів за день.

Сергій вирішив розпочати тур Україною у той самий день, що й у Європі — 29 червня, а закінчується він 21 липня. Він планує також проїхати 3 500 кілометрів, кожного дня приблизно по 200 кілометрів. Тому міста для шляху обирав так, щоб відстань між ними була приблизно 200 кілометрів та вони йшли по колу.

Спортсмен розпочав свій шлях з Одеси та планує проїхати 10 областей: Миколаївську, Херсонську, Дніпропетровську, Полтавську, Черкаська, Київська, Житомирська, Хмельницьку, Вінницьку, Кропивницьку.


До велопробігу можуть долучитися й мешканці цих областей, зокрема й криворіжці, які можуть проїхати комфортну для них дистанцію.

«Наша задача проїхати дистанцію не за якийсь певний час, а просто її проїхати», — говорить Сергій Краснов.

Його головною метою є збір коштів для допомоги переселенцям з Херсонської області та підтримка тих, хто залишився на лівобережжі Херсонщини через стан свого здоров’я чи здоров’я близьких.

Мешканці Херсонщини, які потребують допомоги, можуть заповнити форму на її отримання. До заявки необхідно обов'язково прикріпити довідку переселенця. Серед інших документів за наявністю можна прикріпити документ, який підтверджує члена сім'ї з особливими потребами, а також свідоцтво про народження дитини до 18 років та пенсійне посвідчення.

Криворіжці, які хочуть хочуть допомогти херсонцям, можуть задонатити на картки:

  • 5363 5420 1584 4880

За словами Сергія, усі кошти йдуть прямо до рук херсонців, які їх потребують та заповнили відповідну форму.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну