Чи віддають криворізькі батьки дітей на пришкільні майданчики: опитування

Чи віддають криворізькі батьки дітей на пришкільні майданчики: опитування

Фото: Перший Криворізький

Цього літа для відпочинку та дозвілля дітей в Кривому Розі працюватимуть 203 пришкільних, спортивних та навчально-ігрових майданчиків. Тому ми запитали в криворізьких батьків чи планують вони віддавати своїх дітей на такі майданчики.

Криворізька мама розповіла, що планує віддавати свою дитину на пришкільні майданчики.
«По-перше — це комунікація з іншими дітками, по-друге — соціалізація, це краще, ніж сидіти вдома в чотирьох стінах», — пояснила дівчина.


Один тато розповів, що вони з дружиною не віддають дітей на пришкільні майданчики, і навіть не думали про цей варіант.
«Діти грають та розвиваються вдома, зустрічаються з друзями у дворі та їздять до бабусі й дідуся іноді», — додав криворіжець.
Раніше ми писали про те, що протягом літа в Кривому Розі працюватиме 203 пришкільних, спортивних, навчально-ігрових та інших майданчиків. Буде 5 змін по два тижні. Планується, що їх відвідає понад 10 тисяч школярів. Всі активності спрямовані на те, щоб юні криворіжці розвивали творче мислення, креативність, інтелект та багато іншого.

Також, у другій половині дня будуть працювати 22 спортивних майданчики, де діти зможуть взяти участь у спортивно-розважальних програмах.

Крім цього, до організації дозвілля дітей долучаються заклади культури міста. Будуть розважально-ігрові програми, концерти у парках і скверах міста та багато іншого.

Усі майданчики працюють там, де є укриття, від цього залежить і кількість дітей у групі.

Криворожанка сказала, що за її думкою віддавати дітей на пришкільні майданчики треба, щоб діти спілкувалися між собою та соціально розвивалися.
«Треба щоб вони навчалися тому, як треба поводити себе зі своїми однолітками та іншими людьми. Мої діти, коли були маленькі, також ходили на такі майданчики», — ділиться жінка.


Мешканка Кривого Рогу розповіла, що її дитина вже доросла, але коли була маленька, все одно не віддавали його на пришкільні майданчики. Жінка це пояснила тим, що їхня сім’я живе в приватному будинку, де достатньо місця для різних ігор та розвитку дитини.

Інша криворожанка, чиї діти теж вже дорослі розповіла, що коли діти були малими, вони ходили на пришкільні майданчики, бо працювали й не могли приділити їм багато часу.

Криворізька бабуся розповіла, що її діти вже дорослі, але їх не водили на пришкільні майданчики, обмежувалися домом та бабусею з дідусем.
«Зараз вже мої діти мають своїх дітей, водять їх на ці майданчики. В мене семеро внуків, я теж з ними гуляю часто. Не дивлячись на такий час в країні, намагаємося дати дітям все можливе і віримо, що все буде добре», — додала жінка.
Криворожанка розповіла, що у своєму дитинстві вона тільки один раз потрапила в пришкільний табір, тому й своїх дітей не здавали.
«Діти проводили час вдома та їздили в село до бабусі й дідуся», — пояснила жінка.

Посилання скопійовано в буфер обміну