єОздоровлення для дітей: які категорії криворіжців можуть долучитися та як

єОздоровлення для дітей: які категорії криворіжців можуть долучитися та як

Фото: Freepik (ілюстрація)

Наразі в Україні діє експериментальний проєкт для дітей «Оздоровлення». У якому батьки отримають гроші на відпочинок і оздоровлення дітей відповідних категорій.

Про це повідомляє виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради на сайті.

З 1 червня 2024 року батьки дітей відповідних категорій можуть отримувати сповіщення про можливість одержати кошти для придбання путівки в межах проєкту. Держава напряму виплачує коштує, а батьки разом з дитиною обирають заклад оздоровлення та путівку.

Які категорії дітей можуть отримати виплати:

  • виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї;
  • місце проживання має бути задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Криворіжці також можуть самостійно перевірити чи може родина отримати кошти на оздоровлення дитини за посиланням.

Родинам, які є в переліку, необхідно відкрити картку у Приватбанку із спеціальним режимом використання. На неї держава зарахує 14 165 гривень на кожну дитину. Опісля необхідно з Держреєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей обрати заклад. Вони усі знаходяться в Карпатах.

Обрати та забронювати путівку можна на сайтах Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби.

Варто зауважити, що така допомога надається раз на рік.

Читайте також: Як діти криворізьких військових можуть долучитися до безкоштовного відпочинку в заміському таборі.

Посилання скопійовано в буфер обміну