12 криворіжців у лікарні: стан постраждалих від ракетного удару

12 криворіжців у лікарні: стан постраждалих від ракетного удару

Фото: freepik

Внаслідок ракетного удару 12 червня по Саксаганському району Кривого Рогу, який завдали окупаційні війська РФ, загинули 9 людей, постраждали 29 людей, з них госпіталізували 12 людей.

Про це повідомляє керівник одного зі структурних підрозділів лікарні, де рятують поранених внаслідок атаки криворіжців.

Семеро постраждалих госпіталізували, п’ятьом постраждалим надали амбулаторну допомогу — у них легкі травми, вони продовжують лікування в поліклініці.

З семи постраждалих які були госпіталізовані, троє на ранок знаходяться у важкому стані. Спочатку було шість людей у важкому стані — троє з них на ранок перейшли в середній стан важкості, троє ще у важкому стані. Вони лікуються у спеціальному відділенні, яке займається складними пораненнями.

Фахівці, які займаються лікуванням — це мультидисциплінарна команда, якої по рівню підготовки достатньо для того щоб надати постраждалим високоспеціалізовану допомогу.

«Усі хворі, у яких є поранення були прооперовані. Ті, які у важкому стані були прооперовані в першу годину надходження до лікарні. У декількох можливо будуть повторюватися операції або спеціальні методи лікування — наприклад накладення спеціальних апаратів для сучасного лікування складних мінно-вибухових уламкових ран. На теперішній час всі рани не зашиваються, вони ведуться відкритим способом і тому потребують таких спеціальних методів лікування, це Вак-апарати під від'ємним тиском», — пояснив лікар.
Деякі поранені ще мінімум тиждень перебуватимуть на стаціонарі, їм робитимуть операції. Стан поранених стабілізувався та не погіршується.

Матеріалів, ліків та фахівців вистачає — це бюджетне, купляти поранені нічого не будуть.

«Транспортування поранених в інші лікарні не планується, але якщо буде потреба, в нас є все потрібне для цього і нам не відмовлять в допомозі», — додав лікар.
Читайте також: «Все кинула і побігла на вулицю до людей»: свідка ракетної атаки на Кривий Ріг.

Посилання скопійовано в буфер обміну