Працювала у «виборчому штабі» Путіна: СБУ затримала доньку ексмера Полтави
![Працювала у «виборчому штабі» Путіна: СБУ затримала доньку ексмера Полтави Працювала у «виборчому штабі» Путіна: СБУ затримала доньку ексмера Полтави](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5125b195/618574_2f234518972f460d6847e40172d96eca2878d39fc63b0aef7c8e3a3762df2d221718104528.jpg)
Фото: СБУ
Про це повідомляє Служба безпеки України в telegram.
Служба безпеки затримала в Києві колаборантку, яка співпрацювала з РФ під час російських виборів у 2022 та 2023 роках.
Зловмисницею виявилась 36-річна донька колишнього мера Полтави, який наразі засуджений за корупцію.
Жінка володіє у Санкт-Петербурзі рекламним агентством, яке брало участь в PR-кампанії пропутінської партії «єдина росія». Напередодні «єдиного дня голосування» жінка розпорядилася задіяти сотні рекламних стендів та бордів своєї фірми для поширення прокремлівської агітації.
Проживаючи в Києві, колаборантка дистанційно управляла рекламним бізнесом в Росії й отримувала від нього мільйонні дивіденди. Так, у період співпраці з «виборчим штабом» партії Кремля, жінка отримала прибуток у понад 35 мільйонів російських рублів.
Під час обшуків за місцем проживання та в київських офісах затриманої виявили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та фінансову звітність щодо співпраці з РФ.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5125b195/618573_2f234518972f460d6847e40172d96eca599372_f4acb17b3e0ce5022f6f69da8c9884f11718104540.jpg)
Слідчі Служби безпеки повідомили жінці про підозру за частиною 6 статті 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).
Крім того, на все майно затриманої накладено арешт на загальну суму понад 270 мільйонів гривень. Серед заблокованих активів – 3 квартири в Києві, мінівен та частки в статутних капіталах двох українських компаній.
Наразі зловмисниця під вартою. Їй загрожує до 12 років тюрми.
Нагадаємо, СБУ оголосили підозру генерал-полковнику та командувачу угруповання військ «Днєпр» армії РФ Олегу Макаревичу, який наказав підірвати Каховську гідроелектростанцію.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".