Четверо криворіжців, позбавлених батьківського піклування, знайшли свої нові родини
![Четверо криворіжців, позбавлених батьківського піклування, знайшли свої нові родини Четверо криворіжців, позбавлених батьківського піклування, знайшли свої нові родини](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5125b195/618480_99522808dd11a3f60babe3b49bb97424f49106c85d23f920685e79879b6e48ff1718017772.jpg)
Фото: Служба у справах дітей виконкому Покровської районної ради
Про це повідомляє Служба у справах дітей Покровської районної ради.
Читайте також: скільки дітей зареєстровано у Кривому Розі.
- Сьогодні, 10 червня служба у справах дітей виконкому Саксаганської районної ради разом з КЦ «Центр надання соціальних послуг» Верхньодніпровскої міської ради передали двох дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» до прийомної сім?ї з Верхньодніпровську.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5125b195/618479_99522808dd11a3f60babe3b49bb97424599289_b388c0f3595e8fb82f821c1cb45e66481718017809.jpg)
- Сьогодні, 10 червня Криворізький міський центр соціальних служб разом зі службою у справах дітей виконкому Саксаганської районної у місті ради передали новим прийомним батькам дівчинку Інну, яка до цього перебувала в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5125b195/618478_0d0412eb54598b415c90a4221fa479fe599288_b388c0f3595e8fb82f821c1cb45e66481718017809.jpg)
- 7 червня служба у справах дітей виконкому Тернівської районної ради та Криворізький міський центр соціальних служб передали дитину, позбавлену батьківського піклування, яка перебувала в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1»до прийомної сім?ї Тернівського району.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5125b195/618477_0d0412eb54598b415c90a4221fa479fe599287_b388c0f3595e8fb82f821c1cb45e66481718017809.jpg)
Якщо громадяни Покровського району бажають взяти на виховання дитину-сироту, звертайтеся до служби у справах дітей виконкому Покровської районної ради за адресою: Кривий Ріг, вулиця Шурупова, будинок 2, кабінет 303.
Щоб дізнатися про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького" .