Криворізькі спортсмени відзначилися на всеукраїнських та обласних змаганнях

Вихованці спортивних шкіл Кривого Рогу відзначилися на всеукраїнських та обласних змаганнях.

Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради.

Зокрема, на відкритому Кубку Дніпропетровської області з тхеквондо вихованці ДЮСШ №8 здобули низку нагород: 8 «золотих» медалей, 6 «срібних», 10 «бронзових» та друге командне місце.

На чемпіонаті України з боксу серед юнаків у Чернівецькій області, вихованець ДЮСШ №10 Богдан Смоляк здобув «золоту» медаль.

На Чемпіонаті Дніпропетровської області з плавання серед кадетів вихованець ДЮСШ №1 Ярослав Миколаєвський здобув «золото», «срібло» та «бронзу».

На Гімназіаді з вільної боротьби у Києві вихованка ДЮСШ №2 Каміла Кучма посіла перше місце.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".