У Кривому Розі засудили жінку, яка представлялася слідчою та ошукувала людей

У Кривому Розі засудили жінку, яка представлялася слідчою та ошукувала людей

Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)

Раніше судима криворожанка представлялася по телефону слідчою або родичкою потерпілих. Таким чином ошукувала їх на гроші, за що отримала строк.

Про це йдеться у вироку Жовтневого суду Кривого Рогу.

Читайте також: Криворіжець отримав строк, виманюючи гроші за допомогою підробної довідки про фальшивий діагноз

4 січня 2023 року жінка зателефонувала потерпілій. Представилася слідчою та повідомила, що її донька потрапила в ДТП, в ході якого вбила дитину.

Повідомила, що питання можна вирішити за 18 000 гривень, які жінка того ж дня і перевела на карту «слідчої».

19 січня 2023 року ошукала ще й іншу жінку. Повідомила по телефону, що вона її онука та що вона потрапила в неприємності. Щоб вирішити дане питання потрібні 12 000 гривень, на що потерпіла погодилася та перевела їх шахрайці.

17 лютого 2023 року зателефонувала ще одному потерпілому під виглядом слідчої. Повідомила, що його донька, перебуваючи в одному з магазинів Одеси штовхнула дитину, яка знаходиться наразі в реанімації.

Щоб вирішити це питання, запропонувала перевести їй 50 000 гривень. Чоловік міг перевести лише 29 500 гривень, на що вона погодилась.

20 лютого 2023 року ошукала ще одну жінку, повідомивши, що сину потерпілої потрібна допомога. Вирішити питання було можливо за 47 000 гривень. Жінка казала, що має лише 4 800 гривень, що шахрайку влаштувало.

Загалом жінка ошукала чотирьої потерпілих на 64 300 гривень.

У суді жінка повністю визнала свою провину. Її визнали винною у шахрайстві, а також такому, що вчинене повторно (частина 1, частина 2 стаття 190 Кримінального Кодексу України).

Покаранням стали 2 роки обмеження волі, які замінили 3 роками умовно.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну