Криворіжців просять долучитися до збору на бінокуляр нічного бачення
![Криворіжців просять долучитися до збору на бінокуляр нічного бачення Криворіжців просять долучитися до збору на бінокуляр нічного бачення](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/617747_37d1f112def6a9b274c7bd70fdbd6b7dc7f82dbe72b0c75303444e846725a5401717158880.jpg)
Фото: vario.com.ua (ілюстрація)
Про це йдеться на Фейсбук-сторінці волонтерки Анни Атаманчук.
«Зараз склалася така ситуація, що багато досвідчених військових, що визволяли Херсонщину, боронили Соледар і Бахмут, переведено на напрямок Харкова. Деяким довелося змінити бригаду, отримавши нові завдання, а відповідно відкрилися запити на техніку, якої раніше не потребували», - йдеться у повідомленні.Посилання на банку
Картка Монобанк 5375 4112 1787 0372
PayPal: [email protected]