Програма соціального захисту криворіжців у травні: для кого

Програма соціального захисту криворіжців у травні: для кого

Фото: Перший Криворізький

У Кривому Розі продовжується виконання заходів Програми соціального захисту мешканців. У травні допомогу з міського бюджету отримають ще понад 3 тисячі криворіжців, на суму 16,1 мільйонів гривень

Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради

Продовжується системна підтримка військовослужбовців та їх родин. У травні 99 учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь у відсічі агресії РФ проти України, отримають допомогу у розмірі 5 тисяч гривень.

До Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України матеріальну допомогу отримають 733 криворіжця, серед яких військовослужбовці з інвалідністю, яку отримали у ході бойових дій в АТО, а також діти, батьки, дружини загиблих в ході проведення АТО /ООС.

Читайте також: уряд збільшив розмір соціальної допомоги дітям загиблих добровольців.

Нададуть щомісячну матеріальну допомогу і 40 людям з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в АТО на сході України і відсічі агресії РФ проти України.

Також допомогу нададуть 18 дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, розмір допомоги 5 тисяч гривень. З початку року таку допомогу отримали вже 62 дитини.

У місті продовжується виплата допомоги родинам, які виховують дітей з інвалідністю або мають інвалідність з дитинства:
  • 226 дітей з інвалідністю (10 тисяч гривень, з початку року допомогу отримали 916 дітей);
  • 20 інсулінозалежних дітей (11 338 гривень, з початку року допомогу отримали 70 дітей);
  • 35 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками у розмірі 20 тисяч гривень (з початку року допомогу виплатили 125 дітям);
  • 324 людини з інвалідністю з дитинства, в тому числі, 25 людей з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тисяч гривень.
Також у травні продовжується виплата матеріальної допомоги криворіжцям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі чи витратили значні кошти на лікування. З міського бюджету матеріальну допомогу нададуть 1474 мешканцям. З них 120 - на лікування (1,9 мільйон гривень). З початку року таку допомогу отримали понад 3 тисячі криворіжців, сума виплат склала 8,1 мільйонів гривень.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну