Українка виборола золото на Чемпіонаті світу з важкої атлетики

Катерина Малащук зайняла перше місце та виборола золоту медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики U17, що проходить у Лімі (Перу).

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Спортсменка у ваговій категорії до 45 кілограмів перемогла у ривку з результатом 67 кілограмів.

Нагороду юній важкоатлетці вручив Повноважний Посол України в Республіці Перу Юрій Полюхович.

Ще одна спортсменка спортсменка з Волині посіла 6 місце (77 кілограмів) у поштовху і стала четвертою у сумі двоборства (144 кілограмів).

Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат до 17 років триватиме до 26 травня цього року.

Раніше ми писали про те, що українські парадзюдоїсти здобули 6 медалей у міжнародному турнірі.

Щоб дізнатись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-канала "Первого Криворізького".