На Дніпропетровщині проводять заходи для запобігання нещасним випадкам на залізниці: які саме

На Дніпропетровщині проводять заходи для запобігання нещасним випадкам на залізниці: які саме

Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)

На Придніпровській залізниці працюють над запобіганням невиробничому травматизму, проводять заходи для запобігання нещасним випадкам на залізниці.

Про це йдеться на сайті Придніпровської залізниці.

Читайте також: Смертельні ДТП на залізничних переїздах: скільки випадків цьогоріч зафіксували на Дніпропетровщині

У I кварталі 2024 року придніпровські залізничники:
  • провели понад 140 перевірок освітлення пасажирських платформ, території станцій і проходів, якими користується населення;
  • встановили більш як 130 покажчиків безпечного перетину колій пішоходами та інформаційних стендів попереджувального змісту;
  • на окремих пішохідних мостах відремонтували сходи й настили.

Енергетики замінили дроти на 2,7 кілометрів повітряних ліній електропередачі, відновили майже 340 попереджувальних плакатів електробезпеки на щитах мостів, огорожах трансформаторних підстанцій, опорах ЛЕП.

Фахівці залізниці відвідали 58 навчальних закладів та 25 підприємств, де провели 128 лекцій більш як для 3 тисяч слухачів.

Надрукували майже 1,5 тисяч інформаційних плакатів та пам’яток, які розмістили в салонах пасажирських поїздів, у місцях стихійних переходів через колії, на залізничних переїздах, а також передали в навчальні заклади й на підприємства.

Нагадаємо, що в 2023 році на інфраструктурних об’єктах Придніпровської залізниці травмувалися 37 людей, зокрема 24 – зі смертельними наслідками.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну