Ще один дитячий садок: у Кривому Розі триває робота з запуску дитсадків
![Ще один дитячий садок: у Кривому Розі триває робота з запуску дитсадків Ще один дитячий садок: у Кривому Розі триває робота з запуску дитсадків](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/616860_d5b296b5cf31b46744d9ce69826a2f89f54f9fe705c37bd106cabcdf7996e9401716293630.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради.
У місті працюють вже 105 дитячих садків, які відвідують понад 5 300 дітей.
Раніше в роботу запустили два навчально-реабілітаційних центри, а в новому садочку також відкрилися 2 групи для дітей з порушеннями мови та затримкою розвитку.
Для забезпечення безпеки дітей створено вже 212 сховищ у закладах освіти, всі вони сертифіковані ДСНС.
«Робота дошкільних закладів — це не тільки важлива допомога працюючим батькам, це можливість для дітей розвиватися разом з однолітками та отримувати соціальну адаптацію. Особливо це важливо для дітей із особливим розвитком», — йдеться в повідомленні.Раніше ми писали про те, що містянки створили петицію щодо облаштування укриттів у двох дитячих садках Тернівського та Покровського районів Кривого Рогу.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".