Над Криворіжжям оборонці неба збили ворожу ракету
![Над Криворіжжям оборонці неба збили ворожу ракету Над Криворіжжям оборонці неба збили ворожу ракету](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/616757_4996ccafc40899dc59284ebf6f16002ee6a2066fb7efabb71222dfbd8b41ecf71716199022.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук в telegram.
Ракету збили оборонці з повітряного командування «Схід».
Основними завданнями ПвК «Схід» є: цілодобова охорона державного кордону у повітряному просторі та надійне прикриття від ударів з повітря адміністративних центрів, великих промислово-економічних районів, об'єктів Дніпровського каскаду ГЕС, Запорізької АЕС, а також важливих комунікацій і військових об'єктів в Східній і Південно-Східній Україні.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".