Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+

Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+

Фото: Перший Криворізький

Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію. Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів.

Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Читайте також: Зеленський підписав закон про посилення штрафів за ухилення від мобілізації

Відзавтра всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані.

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

Онлайн - через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з'явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобов'язаного, призовника або резервіста.


Посилання скопійовано в буфер обміну