7 років позбавлення волі: криворіжця засудили за продаж наркотиків

7 років позбавлення волі: криворіжця засудили за продаж наркотиків

Фото: (ілюстрація) kpi.ua

До 7 років позбавлення волі засудили мешканця м. Кривого Рогу за незаконне придбання та зберігання психотропних речовин з метою збуту.

Про це повідомляє Прокурор Криворізької південної окружної прокуратури.

Дзержинський районний суд Кривого Рогу визнав місцевого мешканця винним та засудив за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконного придбання та зберігання психотропних речовин з метою збуту, вчиненні особою, яка раніше вчинила кримінальне правопорушення, передбаченого статтею 309 Кримінального кодексу України, якщо предметом таких дій були психотропні речовини у великих розмірах).

Чоловіку призначили покарання у вигляді 7 років 4 місяців позбавлення волі з конфіскацією усього особисто належного йому майна.

У судовому засіданні чоловік не визнав свою вину, однак прокурор довів, що в листопаді 2022 року обвинувачений незаконно продавав метамфетамін, розфасований у 100 пластикових полімерних трубочках, загальна маса якої складала 3,5 грамів, що є великим розміром.

Раніше ми писали про те, що двоє мешканців Дніпра отримали поштою 1 кілограм наркотиків на 600 000 гривень для подальшого продажу.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну