Підземні школи: у Кривому Розі створюють безпекові умови для навчання

Підземні школи: у Кривому Розі створюють безпекові умови для навчання

Фото: Перший Криворізький

У Кривому Розі продовжують створювати безпекові умови для навчання в закладах освіти та починають будувати «Підземні школи».

Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради.

У криворізьких закладах освіти вже створено 211 укриттів, які отримали дозвіл від ДСНС України. Також, коштом міського бюджету розпочинаються 3 складні проєкти будівництва «Підземних шкіл».

Раніше ми писали про те, що Дніпропетровщина отримає 500 мільйонів гривень на будівництво укриттів у школах.

Перший вже розпочали. На території гімназії під футбольним полем збудують окремо розташовану будівлю — протирадіаційне укриття, розраховане на 300 чоловік. Укриття буде облаштоване:
  • місцями для занять учнів;
  • аварійними виходами та приміщеннями;
  • санвузлами;
  • медпунктом;
  • буфетом;
  • іншими допоміжними й технологічні приміщення.
Планують продовжити будівництво подібних шкіл і у інших районах міста, аби забезпечити усім дітям рівний доступ до якісної та безпечної освіти.

Протирадіаційне укриття (підземна школа) спроєктоване відповідно до всіх державних будівельних норм, які застосовуються під час війни. Робочим проєктом передбачено нове будівництво укриття, що знаходиться на території криворізької гімназії Довгинцівського району.

Начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін сказав, що загальні розміри будівлі укриття у плані 900 м2. Проєкт передбачає доступність для маломобільних відвідувачів. Будуть заведені всі внутрішні комунікації та шляхи руху, облаштовані зони безпеки та спеціально обладнані санвузли. Інформаційне та інженерне обладнання будівлі передбачає вхід та вихід з однокамерними тамбур-шлюзами, обладнані підйомними платформами Forstor.

Роботи розпочалися 1 травня та триватимуть 8 місяців.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну