День вишиванки: на Дніпропетровщині молодь презентувала традиційні орнаменти області

День вишиванки: на Дніпропетровщині молодь презентувала традиційні орнаменти області

Фото: ДніпрОДА

Сьогодні, 16 травня, День вишиванки на Дніпропетровщині відзначили патріотичною акцією від молоді, яка презентувала традиційні орнаменти області.

Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Хлопці та дівчата підготували стенди з візерунками та презентували автентичні орнаменти регіону, притаманні кожному з семи районів, які передаються з покоління в покоління.


В Україні вперше це свято відзначили у 2006 році. Тоді студентка Чернівецького національного університету запропонувала своїм одногрупникам прийти на заняття у вишитих сорочках. Ініціативу підтримали і викладачі, і студенти всього навчального закладу. Зараз День вишиванки відзначають мільйони українців.

«Це спадок нації. Відтак кожної сім'ї. Роду! В автентичних візерунках – його доля. Історія і звичаї. Все те, що передається з покоління в покоління. Вдячний молоді, яка популяризує рідне. Береже культурне надбання, яке полюбилося всьому світу», – зазначив очільник області Сергій Лисак.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну