Криворізькі бійці врятували 83-річного дідуся, який місяцями не бачив хліба
![Криворізькі бійці врятували 83-річного дідуся, який місяцями не бачив хліба Криворізькі бійці врятували 83-річного дідуся, який місяцями не бачив хліба](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/616050_1d0fb3e8ecf7e1c4a38ddf14fafe9d835c23ab6d5e9554fc3d10afba748e93f81715416162.jpg)
Фото: Скріншот з відео на сторінці Миколи Єрошкіна у Фейсбук
Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів ветеран АТО, російсько-української війни, у минулому патрульний поліцейський та інструктор, викладач Микола Єрошкін, якого криворіжці знають як дослідника невідомих місць, діґґера.
За його словами, родину знайшли в одному з місцевих підвалів. Близько 5 місяців вони виживали. Коли військові віддали їм хліб - 83-річний дідусь заплакав, бо не їв його весь цей час.
Микола розповів, що наразі родину евакуювали у безпечне місце, їх нагодували та дали притулок. Проте, в них нічого не лишилося, лиш речі, які були на них в момент евакуації.
Тож Микола Єрошкін звернувся до небайдужих громадян, щоб зібрати кошти на допомогу цій сім'ї.
Бажаючі долучитися можуть відправити будь-яку суму на банку Монобанку за посиланням.
З моменту оголошення збору, 8 травня, вдалося зібрати майже 5 тисяч гривень. Ціль - 20 тисяч гривень.
![Микола Єрошкін відкрив збір на допомогу евакуйованій родині Скріншот з банки Монобанку Миколи Єрошкіна](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/616049_1d0fb3e8ecf7e1c4a38ddf14fafe9d83596932_b7b85165bad7b7498aad799b2c16caa51715415957.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".