Хочемо швидше позбутись Житлосервісу: у криворізькому будинку затопило три поверхи

Хочемо швидше позбутись Житлосервісу: у криворізькому будинку затопило три поверхи

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 6 травня, близько 11:00 у Саксаганському районі Кривого Рогу в одній з квартир багатоповерхового будинку прорвало трубу.

Про це повідомляє фотограф «Першого Криворізького» з місця події.

Прорив стався по вулиці Віктора Оцерклевича (колишня Курчатова), в 39 будинку на 3 поверсі.

Через прорив затопило квартири другого і першого поверхів. Люди рахують скільки збитків їм завдав потоп.
«Наш будинок, як корабель пливе у каналізації. Ми зараз переходимо на ОСББ і самі будемо керувати будинком. Але Житлосервіс почав ставити палки в колеса», — каже мешканка будинку Світлана.
Власників квартири, в якій сталася надзвичайна ситуація немає в місті, тому жителям довелося перекрити воду на весь будинок, поки вони чекали необхідні служби і намагалися зв'язатися з власниками квартири.

Жителі зверталися до поліції та ДСНС, щоб мати змогу потрапити до квартири, в якій відбувся прорив та перекрити воду саме там. Людям сказали, що в першу чергу треба говорити з власниками, але це нові власники, які мало спілкувалися з іншими мешканцями будинку і зв'язатися з ними складно.

Мешканці будинку скаржаться на роботу Житлосервісу, який обслуговує будинок. Багато людей зверталися до компанії, але заявка на допомогу будинку формувалася повільно. Люди кажуть, що Житлосервіс завжди повільно реагував на проблеми, що виникали в будинку.
«Ми зараз упроцесі переходу на ОСББ, яке ми вже зареєстрували, але з керуючою компанією ще не розірвали договір. Житлосервіс не захотів нам допомогти», — говорить мешканець будинку Михайло.
Редакція «Першого Криворізького» зв'язувалась з представниками Житлосервісу, там повідомили, що інформація з приводу прориву труби і наслідків уточнюється.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну