Служба у справах дітей повернула криворіжанці на виховання її дітей
![Служба у справах дітей повернула криворіжанці на виховання її дітей Служба у справах дітей повернула криворіжанці на виховання її дітей](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/615482_dc453518da7bccbbb8b60e1a0d2210f21196e67bd825adc3d611361681f9d1c11714724222.jpg)
Фото: Виконком Покровської районної ради
Про це повідомляє виконком Покровської районної ради.
За період перебування дітей у державних закладах мати створила належні умови проживання. Також співпрацювала зі спеціалістами Криворізького міського центру соціальних служб і виконала всі рекомендації спеціалістів служби у справах дітей.
Наразі дана родина стоїть на контролі.
На сьогоднішній день в місті працюють заклади та реабілітаційні центри для дітей, які потребують соціального захисту, але служба у справах дітей вживає заходів щоб кожна дитина зростала в родині.
Раніше ми писали про те, що троє дітей з Кривого Рогу позбавлених батьківського піклування, знайшли свою нову родину.