В Україні презентували новий проєкт для підлітків «Повір»
![В Україні презентували новий проєкт для підлітків «Повір» В Україні презентували новий проєкт для підлітків «Повір»](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/615341_d39e29846fe3b2be9759fd42c39da6c844c973410d8b2ccf527519873ec815651714581824.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це йдеться у Telegram Міністерства освіти та науки України.
Читайте також: У Кривому Розі відкрився цифровий освітній центр для дітей
Результати міжнародного дослідження показали: у молодших школярів ліпше розвинені деякі навички, наприклад, мотивація та оптимізм. Натомість у старшокласників більше проявляються толерантність і допитливість.
Тож цей дисбаланс потрібно вирівнювати. А ще — допомогти учнівству долати освітні втрати, які з?явилися внаслідок перерв у навчанні та тривалого дистанційного формату.
На платформі «Повір» підлітки зможуть не лише підтягнути шкільні предмети в ігровій формі, а й розкрити свій навичковий потенціал. Адже саме це стане в пригоді під час змін і викликів, на які багате доросле життя.
«Сподіваємось, до проєкту долучаться тисячі українських школярів, щоб у майбутньому ми мали впевнене, стресостійке та амбітне покоління», — йдеться у повідомленні.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".