Цьогоріч понад 116 тисяч жителів Дніпропетровщини не сплатили жодного рахунку за світло

Цьогоріч понад 116 тисяч жителів Дніпропетровщини не сплатили жодного рахунку за світло

Фото: Перший Криворізький

З початку 2024 року понад 116 тисяч жителів Дніпропетровщини не сплатили жодного рахунку за світло, заборгувавши за спожиту електроенергію більше 775 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресова служба YASNO.

Читайте також: Криворіжцям треба передати показання лічильників на воду

Попри постійні заклики підтримувати енергетику в умовах ворожих обстрілів, деякі споживачі протягом тривалого часу свідомо ігнорують оплату за світло.

Постачальник регулярно нагадує про заборгованість через viber/смс-повідомлення, але якщо після цього кошти не надходять – змушений ініціювати відключення електропостачання.

Відключення – це крайній захід, який YASNO застосовує по відношенню до боржника. Щоб його уникнути, у компанії у різний спосіб інформують споживачів про несплачені рахунки та готові розглядати індивідуальні умови погашення заборгованості, якщо на це є вагомі причини.

«Проте є клієнти, які жодним чином не реагують на звернення та протягом кількох місяців не сплатили жодної гривні. Нерідко це фінансово спроможні клієнти, які починають вирішувати питання лише після повного знеструмлення помешкання», — сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.
Нагадаємо, що для відновлення електропостачання окрім погашення заборгованості також необхідно сплатити послугу відключення та підключення.

В залежності від технічних особливостей проведення робіт вартість послуги може доходити до 5-6 тисяч гривень, а термін відновлення електропостачання складає до 3 робочих днів у містах та до 5 – у сільській місцевості.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну