Рибпатруль на Криворіжжі виявив незаконний продаж риби та раків

Рибпатруль на Криворіжжі виявив незаконний продаж риби та раків

Фото: Дніпропетровський рибпатруль

На Криворіжжі інспектори рибоохоронного патруля викрили незаконну торгівлю водними ресурсами під час нерестової заборони.

Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.

Дніпропетровський рибпатруль спільно з Держпродспоживслужбою провели рейди на ринках та у місцях продажу водних ресурсів у Дніпропетровській області.

Так, порушення зафіксовані у Криворізькому, Дніпровському, Новомосковському, Кам’янському, Синельниківському районах Дніпропетровської області. Загалом у порушників вилучено 567 раків та 112 рибин, загальною вагою 61 кілограм.

На винних осіб складено 8 протоколів про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 88 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до суду.

Порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу – тягне за собою накладення штрафу від 510 грн до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Водні біоресурси передали фізичній особі-підприємцю, з яким укладено договір про відповідальне зберігання продукції. Живих ікряних раків випустили в природне середовище існування.

Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби повідомляйте за вказаним номером телефону:(096) 400-02-50.

Раніше ми писали про те, що на Дніпровському водосховищі порушник виловив риби на понад 280 тисяч гривень збитків.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-канала "Першого Криворізького" .

Посилання скопійовано в буфер обміну