Пам`ятаємо все й не пробачимо: криворіжці вийшли на мітинг на підтримку військовополонених
![Пам`ятаємо все й не пробачимо: криворіжці вийшли на мітинг на підтримку військовополонених Пам`ятаємо все й не пробачимо: криворіжці вийшли на мітинг на підтримку військовополонених](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/615024_d33a3dde70634a61573913d2f028659ea3e042dcd1967c985f7369a50d9a8a341714322546.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналістка Першого Криворізького.
Рідні військовополонених з 17 окремої танкової бригади розповідають, що вже більше ніж сто родин об'єдналися, щоб скоріше знайти своїх рідних з 17 ОТБр, які обороняли нашу країну на Бахмутському напрямку. Останній обмін захисників з 17 ОТБр був рік тому.
«За час їхньої оборони зникло щонайменше 200 захисників, а інформацію ми змогли знайти лише про 6. Наші хлопці вважаються полоненими та зниклими безвісти. Наша мета — щоб нас почули, а їх знайшли та повернули додому. Їх не можна забувати — вони боронили нас і нам треба їх повернути. Здається, що ми зайшли в глухий кут, тому що вже дуже давно ніякої інформації про тих хлопців не можемо отримати» - додають рідні військовополонених з 17 ОТБр.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/615023_d33a3dde70634a61573913d2f028659e595891_97f7634165bf53118ba1a9f6c9f8ff491714321527.jpg)
Яна Кряжева, у якої брат 3 рік в полоні, розповідає, що він разом з побратимами з перших днів війни захищав Маріуполь і досі знаходиться в полоні.
«Виходимо, бо хочемо достукатись до людей, щоб не мовчали, бо наші герої стояли й захищали нас, тепер наша черга захищати їх.»
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/615022_d33a3dde70634a61573913d2f028659e595895_192a440bed1adf7507f690c9956b559c1714321528.jpg)
Ольга Кандиба, що втратила чоловіка на війні, говорить:
«Сім'ї військовополонених збираються кожної неділі, щоб нагадати іншим людям завдяки кому ми маємо змогу жити. Ми не маємо права забувати про наших захисників. Я знаю, що мій чоловік похований на заводі Азовсталь, але отримати тіло ми зможемо лише після деокупації Маріуполя. Пам'ятаємо все й ніколи не пробачимо.»
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/615021_d33a3dde70634a61573913d2f028659e595893_97f7634165bf53118ba1a9f6c9f8ff491714321527.jpg)
«Нещодавно відбувся обмін тілами, а це свідчить про те, що якийсь переговорний процес триває. На мітингу поряд з нами стоять військові, яких обміняли, вони підтримують своїх побратимів та їх сім'ї.»Криворожанка Тетяна розповідає:
«У мене в полоні чоловік і тато, воювали на Азовсталі, але про них давно немає ніякої інформації. Тому я виходжу на мітинги, для мене це дуже важливо, як і для інших рідних військовополонених.»
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/615020_d33a3dde70634a61573913d2f028659e595892_97f7634165bf53118ba1a9f6c9f8ff491714321527.jpg)