У Криворізькому районі перебої з водопостачанням: що стало причиною
![У Криворізькому районі перебої з водопостачанням: що стало причиною У Криворізькому районі перебої з водопостачанням: що стало причиною](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614951_c150539ddccd9b9a94e3573b1821623bcce87e00c00f9cc8620921d71a341c6e1714198381.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Що саме стало причиною - розповісти у Криворізькій районній адміністрації.
За даними РВА, вночі, 27 квітня, ворожа армія поцілила по енергетичному об'єкту в районі. Як наслідок - на Криворіжжі почалися перебої з холодною водою.
Зауважимо, що КП "Кривбасводоканал" повідомляє про тимчасове припинення водопостачання за різними адресами у різних районах Кривого Рогу. Де саме наразі у Кривому Розі немає води - читайте за посиланням.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".