Пошукові собаки рятувального загону з Дніпропетровщини отримали міжнародні відзнаки

Пошукові собаки рятувального загону з Дніпропетровщини отримали міжнародні відзнаки

Фото: Кінологічний загін «Антарєс»

Шість собак Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс», які працюють в пошукових місіях Гуманітарного проєкту ЗСУ «На щиті», отримали відзнаки.

Про це повідомляє Павлоградський пошуково-рятувальний кінологічний загін «Антарєс».

На запрошення Кінологічної Спілки України — Ukrainian Kennel Union частина спеціалізованої кінологічної групи приїхала на міжнародну виставку собак «Золоті ворота - 2024», що відбулася у Києві.

Група приїхала туди прямо з чергової пошукової місії, яка нині відбувається у рамках Гуманітарного проєкту ЗСУ «На щиті».

На великому екрані демонстрували відео з пошукових та пошуково-рятувальних місій, де видно яку складну та відповідальну роботу виконують собаки загону під керівництвом досвідчених кінологів.

Керівниця Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс» Лариса Борисенко сказала:
«Особливою честю було вийти до аудиторії під керівництвом офіцера Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних сил України Андрія Чернявського».
Міжнародна виставка, яка щороку проходила у Києві, цього року відбулася вперше після початку повномасштабного вторгнення. Організатори та всі учасники висловили вдячність усім захисникам і захисницям за можливість знову провести її у столиці.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну