Дніпропетровщина долучилася до Європейського тижня імунізації
![Дніпропетровщина долучилася до Європейського тижня імунізації Дніпропетровщина долучилася до Європейського тижня імунізації](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614791_81d76c0a0ae3e08bfb69145e4554f8e253822111d1df8f54ad93ec8e21f9c7b91714029088.jpg)
Фото: ДніпрОДА
Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
Читайте також: ВІЛ-інфекція та туберкульоз: скільки випадків зареєстрували в Україні за березень
«Зараз маємо бути ще уважнішими до здоров’я – свого та близьких. Через постійну міграцію людей інфекції можуть розповсюджуватися більш стрімко. Тому важливо дотримуватися Національного календаря щеплень. Так зможемо уникнути спалахів хвороб», – зазначає завідувач відділу імунопрофілактики обласного центру контролю та профілактики хвороб Валентина Портних.До списку входить імунізація від:
- туберкульозу;
- гепатиту B;
- кору;
- паротиту;
- краснухи;
- дифтерії;
- правця;
- кашлюку;
- поліомієліту;
- хіб-інфекції.
Всі обов’язкові щеплення безоплатні. У будь-який час згідно з віком дитина чи дорослий може звернутися до свого сімейного лікаря та отримати його. Навіть якщо ви пропустили вакцинацію, медик вам допоможе розібратися з цим і визначити оптимальний час.
Дізнатися більше інформації про наявність вакцин у регіонах та поставити питання можна на Національному порталі з імунізації.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614792_30ce04f167898d0a96e47824c98c30ab46c51a1da43f5a1644ff1ea329632a2b1714029153.jpg)