В облраді показали, як планують реконструювати «Тисячку» у Кривому Розі
![В облраді показали, як планують реконструювати «Тисячку» у Кривому Розі В облраді показали, як планують реконструювати «Тисячку» у Кривому Розі](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614582_cf95775cd07f2c9accf0dec7fecca6d3518df24420c2c3eab47ea5bafb3cd2ec1713880367.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Відповідні матеріали опублікував голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук у Telegram.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614581_cf95775cd07f2c9accf0dec7fecca6d3595501_ad4fac693421539a5cded8cef4772a771713880378.jpg)
Реконструкція Криворізької міської клінічної лікарні №2, яка приймає пацієнтів не тільки з Криворіжжя, а й з ерсонщини, Кіровоградщини та Миколаївщини, вже розпочалася.
«Зараз лікарня - не в найкращому стані, тож наша головна задача — зробити цей медзаклад сучасним і підняти рівень якості надання медичних послуг», — йдеться у дописі.
Так як у жовтні 2023 року лікарня перейшла у держвласність, то і модернізують її за кошти держбюджету.
Спочатку планують реконструювати операційний блок з 14 залами. Згодом створять університетську лікарню – відокремлений структурний підрозділ «Університетська лікарня Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика». Облаштують симуляційного центру та освітніх кампусів.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614580_cf95775cd07f2c9accf0dec7fecca6d3595502_ad4fac693421539a5cded8cef4772a771713880378.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".