Скільки годин на день криворіжці проводять в телефоні: опитування

Скільки годин на день криворіжці проводять в телефоні: опитування

Фото: Перший Криворізький

Днями журналісти онлайн-медіа "Перший Криворізький" запитали містян про те, скільки годин на день вони проводять в телефоні. Відповіді криворіжців читайте у матеріалі 1kr.ua.

За даними Світового банку, 97% населення світу користується мобільними телефонами. Ця кількість перевищує кількість людей, що мають доступ до базових санітарних послуг, таких як туалети. А таких людей у світі 70%.

Телефон в сучасному світі вміщає в себе значно більше, ніж лише можливість здійснення зв'язку та використання камери. Окрім цих функцій телефон використовують ще для роботи та навчання, як щоденник, книги та фільми, навігатор і багато іншого.

Більшість з опитаних криворіжців витрачають на телефон понад 6 годин на день. У когось в телефоні робота, а хтось просто любить сидіти в соцмережах.

«Якщо свідомо, то я витрачаю на телефон півтори години на день, а несвідомо іноді буває понад 6 годин. Але я стараюся мінімізувати проведення часу в телефоні, тому що надворі весна, життя вирує. Реальність крутіша ніж віртуальність. Тому я намагаюся використовувати телефон лише у необхідних ситуаціях — робота, донати на ЗСУ і подібне», розповіла криворожанка.


Криворізька блогерка розповідає, що проводить майже весь час в телефоні через свою роботу, але їй це подобається і вона знаходить час на відпочинок від гаджета.
«Працювала 40 років в промисловості, та з початком війни мій цех закрили і я стала блогеркою», розповідає жінка.


Криворіжець розповідає, що витрачає на телефон 9–11 годин на день тому, що любить сидіти в соцмережах.

До речі, за рейтингом 20-ти найпопулярніших мобільних додатків в Україні, топова 5-ка така:
  • Tik-Tok
  • Telegram
  • Instagram
  • Viber
  • Nova Poshta
Зауважимо, що з цієї 5-ки лише Viber 3 роки поспіль тримається на перших сходинках.

У 20-ку популярних додатків входять також Дія, банки, додаток сповіщення повітряної тривоги, таксі та деякі ігри.

Серед опитаних є й такі, що проводять в телефоні максимум 1-2 годину в день. Переважно це старше покоління.

«В робочі дні немає часу на телефон, можу перед сном небагато посидіти. А у вихідні достатньо справ, щоб не сидіти в телефоні. Це молодь не відірвати від телефону, а ми звикли жити без нього», ділиться криворожанка.


Загалом, молодь більше часу проводить в телефоні, ніж старше покоління. Але й ті, хто провів дитинство без телефону зараз мають бажання надолужити те, чого в них не було та “бути в темі”.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".
Важливо

Кабмін посилив підтримку ветеранів під час лікування і реабілітації: деталі

Кабмін посилив підтримку ветеранів під час лікування і реабілітації: деталі

Фото: Depositphotos.com.ua

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка розширює можливості підтримки ветеранів, учасників бойових дій та їхніх родин у медичних закладах. Йдеться про залучення нових категорій фахівців — зокрема, фахівців з орієнтування в просторі та фахівців із супроводу.

Про це повідомляє «Перший Криворізький» з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.

Фахівці з орієнтування та мобільності працюватимуть із людьми, які втратили зір. Вони допомагатимуть адаптуватися до нових умов життя, навчать безпечно пересуватись, складатимуть індивідуальні плани навчання та підтримуватимуть зв’язок із родиною пацієнта. Послуги надаватимуть як у стаціонарі, так і амбулаторно, з використанням обладнання закладів охорони здоров’я.

Фахівці із супроводу підтримуватимуть ветеранів та демобілізованих з перших днів отримання медичної чи реабілітаційної допомоги. Вони допомагатимуть зорієнтуватися в медичних, побутових і правових питаннях, супроводжуватимуть у лікарнях і держустановах, допомагатимуть зрозуміти свій емоційний стан, консультуватимуть і родини, і самих пацієнтів, щоб уникнути психологічних труднощів.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко підкреслив:
«Наша мета — створити для ветеранів і їхніх родин зрозумілу, доступну й дієву систему підтримки. Щоб поруч завжди була людина, яка допоможе зорієнтуватися, вирішити побутові й організаційні питання, зрозуміти свій стан і не залишитися сам на сам із труднощами. Це — про турботу, гідність і повагу до тих, хто захищав країну».
Допомогу нових фахівців зможуть отримати:
  • учасники бойових дій;
  • ветерани та демобілізовані;
  • члени їхніх родин;
  • люди з інвалідністю внаслідок війни;
  • родини зниклих безвісти, загиблих або померлих військових та ветеранів.
Нагадаємо, ветерани з Дніпропетровської області можуть отримати путівки на соціально-психологічну адаптацію в санаторіях Дніпропетровської області.

Посилання скопійовано в буфер обміну