Скільки годин на день криворіжці проводять в телефоні: опитування
![Скільки годин на день криворіжці проводять в телефоні: опитування Скільки годин на день криворіжці проводять в телефоні: опитування](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614558_54f372f0142e9a18d71e0d1bf38c5a23abdaff2318abb5842f8193d67d337bdc1713863477.jpg)
Фото: Перший Криворізький
За даними Світового банку, 97% населення світу користується мобільними телефонами. Ця кількість перевищує кількість людей, що мають доступ до базових санітарних послуг, таких як туалети. А таких людей у світі 70%.
Телефон в сучасному світі вміщає в себе значно більше, ніж лише можливість здійснення зв'язку та використання камери. Окрім цих функцій телефон використовують ще для роботи та навчання, як щоденник, книги та фільми, навігатор і багато іншого.
Більшість з опитаних криворіжців витрачають на телефон понад 6 годин на день. У когось в телефоні робота, а хтось просто любить сидіти в соцмережах.
«Якщо свідомо, то я витрачаю на телефон півтори години на день, а несвідомо іноді буває понад 6 годин. Але я стараюся мінімізувати проведення часу в телефоні, тому що надворі весна, життя вирує. Реальність крутіша ніж віртуальність. Тому я намагаюся використовувати телефон лише у необхідних ситуаціях — робота, донати на ЗСУ і подібне», розповіла криворожанка.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614536_2c819bc2e58e9f8cbf92ffe2b20abbcf595457_c4fd0b921ec1df998b28a599881ed1761713815339.jpg)
Криворізька блогерка розповідає, що проводить майже весь час в телефоні через свою роботу, але їй це подобається і вона знаходить час на відпочинок від гаджета.
«Працювала 40 років в промисловості, та з початком війни мій цех закрили і я стала блогеркою», розповідає жінка.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614535_2c819bc2e58e9f8cbf92ffe2b20abbcf595458_c4fd0b921ec1df998b28a599881ed1761713815339.jpg)
Криворіжець розповідає, що витрачає на телефон 9–11 годин на день тому, що любить сидіти в соцмережах.
До речі, за рейтингом 20-ти найпопулярніших мобільних додатків в Україні, топова 5-ка така:
- Tik-Tok
- Telegram
- Viber
- Nova Poshta
У 20-ку популярних додатків входять також Дія, банки, додаток сповіщення повітряної тривоги, таксі та деякі ігри.
Серед опитаних є й такі, що проводять в телефоні максимум 1-2 годину в день. Переважно це старше покоління.
«В робочі дні немає часу на телефон, можу перед сном небагато посидіти. А у вихідні достатньо справ, щоб не сидіти в телефоні. Це молодь не відірвати від телефону, а ми звикли жити без нього», ділиться криворожанка.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614537_2c819bc2e58e9f8cbf92ffe2b20abbcf595459_49ab3a607c48cd41e3043af161bddd9b1713815661.jpg)
Загалом, молодь більше часу проводить в телефоні, ніж старше покоління. Але й ті, хто провів дитинство без телефону зараз мають бажання надолужити те, чого в них не було та “бути в темі”.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".