За минулий тиждень на Дніпропетровщині на ГРВІ захворіло 8493 людей

За минулий тиждень на Дніпропетровщині на ГРВІ захворіло 8493 людей

Фото: freepik

Протягом минулого тижня зареєстровано 8493 випадки ГРВІ, що на 10,1% менше показника минулого тижня та на 53,6% менше від встановленого епідпорогу. В загальній структурі захворілих на ГРВІ дітей до 17 років – 45,1%.

Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

В загальній структурі ГРВІ на COVID-19 припадає 1,8%. Зареєстровано 155 випадків, що на 9,4% менше попереднього тижня. Питома вага дітей до 17 років – 8,4%.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції (ГКІ) по області у порівнянні з минулим тижнем зросла на 20%. Всього за попередніми діагнозами за тиждень зареєстровано 109 випадків, інтенсивний показник 3,52 на 100 тисяч населення. Питома вага дітей до 17 років в загальній структурі захворілих на ГКІ складає 55%.

Зареєстровано 3 випадки підозри на гострі вірусні гепатити (інтенсивний показник 0,1 на 100 тис.), що на рівні минулого тижня, з них 1 випадок лабораторно підтвердженого вірусного гепатиту А. За аналогічний період минулого року випадки вірусного гепатиту не реєструвалися.

З осередків сказу серед тварин в заклади охорони здоров’я звернулося 8 постраждалих осіб, із них 1 дитина, всі отримують лікувально-профілактичну імунізацію.

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині захворюваність на ГРВІ нижче епідемічного порогу.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну