Ми - голос полонених: у Кривому Розі пройшов мітинг на підтримку полонених

Ми - голос полонених: у Кривому Розі пройшов мітинг на підтримку полонених

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 14 квітня, небайдужі криворіжці вийшли на мітинг на підтримку військовополонених.

Про це повідомила журналістка «Першого Криворізького».

Голова громадської організації «Сталева гвардія» Кривого Рогу Оксана Латанська розповідає:
«Сьогодні до акції вперше долучилися військовослужбовці, звільнені з полону у 2024 році. Це перші хлопці, які повернулися з реабілітації. Вони ще проходять лікування в лікувальних закладах Кривого Рогу. Хлопці прийшли підтримати побратимів. Ми раді бачити наших захисників вдома і ми дуже вдячні їм. Ми продовжуємо свою боротьбу і будемо виходити на мітинги, доки останніх військовополонених не повернуть додому.»

Звільнений з полону Олександр Кривець каже:
«Я прийшов на мітинг перший раз, тому що сам нещодавно повернувся з полону та проходжу реабілітацію. Прийшов, щоб підтримати своїх побратимів та їх батьків. Хлопцям там не солодко, тому треба зробити все можливе, щоб вони швидше повернулись додому.»
Коршун Сергій, який 8 лютого цього року звільнився з полону каже:
«Поки люди говорять про цю проблему, вона буде на часі. Нам пощастило, що нас обміняли раніше, але в полоні знаходиться ще дуже багато хороших хоробрих хлопців, які не зрадили Україну і не здалися ворогам

Пара переселенців з Маріуполя розповіла, що майже 2 роки чекає сина з полону та ходить на подібні мітинги часто і в різних містах.
«Дуже складно чекати й не знати нічого про людину, але надія завжди є. Чекаємо, віримо та сподіваємось на краще», — додає жінка.

Ольга Гермак каже, що приходить з невісткою на мітинг кожного тижня. Вона чекає сина, а невістка чоловіка. Захисник був бойовим медиком.
«Ми приходимо сюди кожної неділі та будемо ходити доки нам не повернуть останнього полоненого захисника. Вони боролися за нашу свободу там, а ми боремося за їхню свободу тут і ми зараз є голосом полонених», — додає криворожанка.


Небайдужа криворожанка Олександра розповіла, що в неї немає знайомих, що знаходяться в полоні, та вона кожного тижня ходить на акції в підтримку військовополонених.
«Ми пам'ятаємо про них навіть якщо нічого не чуємо про них. Вони взяли на себе відповідальність захищати нас, тепер ми беремо на себе відповідальність бути їх голосом і донести нашому народу важливість цієї проблеми та всьому світу, що ми також потребуємо їх втручання в цій ситуації», — сказала дівчина.


Також, сьогодні, 14 квітня,у Кривому Розі пройшла акція проти очільника Ради оборони міста Олександра Вілкула. Зауважимо, що це не перша акція проти нього. Містяни періодично вимагають його усунення.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну