Для криворізьких школярів провели мобільний клас безпеки
![Для криворізьких школярів провели мобільний клас безпеки Для криворізьких школярів провели мобільний клас безпеки](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/613670_71760e44c7b56c731b7e2936a1ac8eaa367e0c783315e8532bb76e9511c16fd11713101235.jpg)
Фото: Національна поліція Дніпропетровської області
Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Дніпропетровської області.
"За допомогою ігрового дорожнього килимка, який оснащений спеціальними навчальними макетами, поліцейські нагадали учням правила дорожнього руху і зазначили, що на дорозі завжди слід бути уважними. Також наголосили дітям на необхідності виділяти себе світловідбиваючими елементами у темну пору доби", — розповіли у пресслужбі.
Також поліцейські не оминули тему домашнього насильства та булінгу. В ході спілкування діти активно спілкувалися з фахівцями та ділилися своїми хвилюваннями і думками.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"