У криворізькому ліцеї відкрили меморіальну дошку на честь Єгора Біркуна
![У криворізькому ліцеї відкрили меморіальну дошку на честь Єгора Біркуна У криворізькому ліцеї відкрили меморіальну дошку на честь Єгора Біркуна](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/613542_261999723f380e28de3d5a78c5492abf0ec5017527094d646f63a06dbeaeec791712905015.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє фотографка «Першого Криворізького».
Вшанувати Героя прийшли його рідні, близькі, колеги й вихованці та інші небайдужі містяни.
Єгор народився 9 серпня 1997 року, жив у Кривому Розі, тут закінчив 81 ліцей.
Коли Єгору було 21, у 2018 році він почав службу у полку «Азов», там провів три роки. Коли приходив у короткочасні відпустки, приходив тренуватися у спортивну залу – займався змішаними єдиноборствами.
Із колегами-спортсменами майже ніколи не говорив про армію – хлопці разом готувалися до спортивних виступів, чемпіонатів і тренувань. Після повернення із контрактної служби Єгор став тренером клубу, мав вихованців та вихованок різного віку.
Єгор загинув 22 березня 2022 року. Поховати близькі змогли його лише через кілька місяців – у серпні, за день до 24-го дня народження. Поховали бійця на Алеї Героїв Центрального цвинтаря Кривого Рогу.
Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі створили мурал на честь Героя Єгора Біркуна. Мурал знаходиться на вулиці Володимира Великого в Саксаганському районі.
Більше про Єгора Біркуна дивіться у спецпроєкті пам'яті загиблих військовослужбовців.