Я вірю, що він живий: у Кривому Розі відбувся мітинг на підтримку полонених
![Я вірю, що він живий: у Кривому Розі відбувся мітинг на підтримку полонених Я вірю, що він живий: у Кривому Розі відбувся мітинг на підтримку полонених](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/612981_1499b7400110d42a1bbf46d0f25af68bdd551f955ffb70872ff8d429eb6f57431712495590.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналістка Першого Криворізького.
Голова громадської організації «Сталева гвардія» Кривого Рогу Оксана Латанська каже:
«Влада нас чує. Минулого тижня ми з родичами полонених та зниклих безвісти їздили в Київ на зустріч з омбудсменом Туреччини Шерефом Малкочем. Нас запросив секретаріат Верховної Ради України з прав людини як одну з найактивніших спільнот, яка бореться за повернення полонених додому. Виступили безпосередньо перед паном Шерефом, впевнена що він почув нас, так як робив нотатки з доповіді. Також сам факт що Туреччина після довгої перерви повернулася до питання обмінів полоненими вселяє в нас певну надію тому що перші обміни проводилися за посередництвом Туреччини і мали певний успіх. Тож те, що ми тут збираємося - надзвичайно важливо та резонансно.»
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/612976_1499b7400110d42a1bbf46d0f25af68b593932_a46bda4a50a51411f1a158bcd5ac6c8b1712494605.jpg)
Криворожанка Галина Залюбовська більше року не має ніякої інформації про свого сина, що знаходиться в полоні.
«Рік в невідомості це дуже тяжко, кожного дня я встаю і лягаю спати з однією думкою про сина. Знаю тільки те, що востаннє він був на Донецькому напрямку. Я чекаю свою дитину і я вірю, що він живий», - додає Галина.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/612978_1499b7400110d42a1bbf46d0f25af68b593931_45dcde3653f6d4f9261b19f43152ac081712494604.jpg)
Мітингувальник Назар розповідає про те, що не має знайомих в полоні, але його брат військовий. Криворіжець розуміє важливість таких акцій, тому кожну неділю збирається з друзями на мітинги.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/612977_1499b7400110d42a1bbf46d0f25af68b593928_45dcde3653f6d4f9261b19f43152ac081712494604.jpg)
«Ми ходимо на мітинг тому що хочемо повернути своїх рідних, 15 місяців не має жодної інформації про них. В той час як їх взяли в полон, активним був Вагнер, тому можливо полон хлопців пов'язаний з цим. Я чекаю сина, а внук тата.»
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/612979_1499b7400110d42a1bbf46d0f25af68b593930_45dcde3653f6d4f9261b19f43152ac081712494604.jpg)
Небайдужа криворожанка розповіла, що 13 квітня відбудеться міжнародний мітинг у Києві по вагнерівському полону.
«Інформації ніякої не маємо, не висвітилювалися ні фото ні прізвища полонених, ми не знаємо що з ними, тому поїдемо на мітинг щоб показати всьому світу і міжнародним організаціям нашу проблему», додала жінка.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/612980_1499b7400110d42a1bbf46d0f25af68b593929_45dcde3653f6d4f9261b19f43152ac081712494604.jpg)
На мітингу були присутні близько ста людей. Майже всі мітингувальники ходять системно кожної неділі і відзначають, що це дуже важливо.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".