Двох криворіжців притягли до кримінальної відповідальності за службове підроблення

Двох криворіжців притягли до кримінальної відповідальності за службове підроблення

Фото: Перший Криворізький

Жовтневий районний суд Кривого Рогу прийняв рішення стосовно голови відділу освіти однієї з районних рад міста Кривого Рогу та одного з працівників цього відділу за складання завідомо недостовірного офіційного документа, здійсненого за попередньою змовою.

Про це йдеться на вебсайті Жовтневого районного суду Кривого Рогу.

У листопаді 2019 року відділ освіти однієї з районних рад міста Кривого Рогу та будівельна фірма уклали угоду про надання послуг з ремонту покрівлі будівлі навчально-спортивного закладу та визначили остаточний строк виконання ремонтних робіт.

Проте до зазначеного терміну роботи не були завершені. Попри це, обвинувачені разом із іншою особою склали акт про виконані роботи. На підставі цього акта органи казначейства перерахували кошти з бюджету на рахунок будівельної фірми.

Під час судового засідання обвинувачені не визнали своєї вини.

1 квітня 2024 року суд визнав обвинувачених винними у вчиненні кримінального правопорушення та засудив до сплати штрафу у розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 51 тисячу гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків, на 2 роки кожному.

Обвинувачених звільнили від відповідного покарання у зв’язку із закінченням строків давності (пункт 2 частини 1 статті 49, частина 5 статті 74 Кримінального кодексу України).

Раніше ми писали про те, що правоохоронці повідомили про підозру двом чоловікам, які вимагали у спеціаліста IT-сфери погашення неіснуючого боргу у сумі 8 тисяч доларів.

Посилання скопійовано в буфер обміну