Регулювання поголів`я бродячих собак у Кривому Розі: петиція
![Регулювання поголів`я бродячих собак у Кривому Розі: петиція Регулювання поголів`я бродячих собак у Кривому Розі: петиція](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/612381_d335114e29a2027cc95dc77e9f6ecf385226b34268f78012af85468f5712ec2b1711958461.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це йдеться на вебсайті Криворізької міської ради.
Підписи на петицію збирають з 1 квітня по 30 червня.
«У зв'язку зі збільшенням поголів'я бродячих собак у місті прохання вжити заходів щодо його зменшення. Стерилізація як метод не працює так як бірка у вусі не є 100% гарантією що на наступний рік не буде нового вивідку. Собаки нападають на дітей, не дають проходу містянам у вечірній та ранковий час, постійний гармидер на смітниках з ростаскуванням сміття. Прохання впровадити заходи щодо відстрілу та відлову тварин з метою зменшення їх поголів'я», — йдеться в повідомленні.Нагадаємо, що у Кривому Розі створили петицію щодо налагодження транспорту після 19:00.