Віримо, сподіваємось, чекаємо: криворіжці вийшли на мітинг на підтримку полонених
![Віримо, сподіваємось, чекаємо: криворіжці вийшли на мітинг на підтримку полонених Віримо, сподіваємось, чекаємо: криворіжці вийшли на мітинг на підтримку полонених](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/612343_8062481776b8c34da730905c1fc2d5c85196e3014b7c7d3dac439d2851f1752f1711899229.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це "Першому Криворізькому" повідомляє журналістка редакції.
Мітингувальниця Наталя Бакланова розповіла, що чекає вже більше двох років своїх дітей, рідних і близьких з НГУ 3011 і сподівається на їхнє скоріше повернення.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/612338_8062481776b8c34da730905c1fc2d5c8593355_6c56d8fa78e3a91c2c8744361ffe96251711898408.jpg)
Учасниця мітингу Вікторія Кашинець каже:
«Збираємось кожної неділі тому що наших хлопчиків треба визволяти з полону. Я мати хлопця, який вже повернувся обміном, але ходжу і підтримую інших матерів. Я вже знаю всіх полонених по фотографіях, ми не можемо їх покинути. Треба, щоб виходив весь Кривий Ріг. Це біль всього міста, всієї України. І поки не закінчиться війна, я буду до останнього виходити на такі акції».
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/612339_8062481776b8c34da730905c1fc2d5c8593358_6c56d8fa78e3a91c2c8744361ffe96251711898408.jpg)
Мітингувальниця Світлана Антонюк наголошує на тому, що досі триває пошук військовополонених з 17 танкової бригади.Багато людей на мітингу прийшли стояти саме за полонених з цієї бригади.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/612342_8062481776b8c34da730905c1fc2d5c8593357_6c56d8fa78e3a91c2c8744361ffe96251711898408.jpg)
Світлана каже:
«Ми збираємось, щоб нагадати про своїх рідних і близьких, які досі знаходяться в полоні, або зниклі безвісти. Мій син зниклий безвісти, тому я з лозунгом «Зниклий безвісти - не означає загиблий». Тому ми віримо, сподіваємось і чекаємо наших захисників з полону».
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/612340_8062481776b8c34da730905c1fc2d5c8593351_14b3f71c0493993e36d2d4e26f40a9481711898406.jpg)
Ольга Брагіна, чиї рідні також з 17 танкової бригади, які зникли в Бахмуті розповідає:
«Ми боремось за те, щоб всіх наших хлопців знайти та повернути додому, так як і тіла загиблих. Вже дуже багато часу про них немає ніякої інформації».
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/612341_8062481776b8c34da730905c1fc2d5c8593354_6c56d8fa78e3a91c2c8744361ffe96251711898408.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".