За тиждень на Дніпропетровщині частка захворілих дітей на ГРВІ склала понад 43%
![За тиждень на Дніпропетровщині частка захворілих дітей на ГРВІ склала понад 43% За тиждень на Дніпропетровщині частка захворілих дітей на ГРВІ склала понад 43%](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/611871_a24e854eb2c128d8bb487f9e723510a072d94449988f6a431d8a03cb4a17e3f91711431149.jpg)
Фото: Freepik (ілюстрація)
Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Загальна захворюваність перевищили показники попереднього тижня на 7,5%, але вони залишаються на неепідемічному порозі області — на 42,7% менше.
Однак у 4 громадах області зафіксували перевищення епідпорогу: Васильківська (17,2%), Магдалинівська (22%), П’ятихатська (19,1%) та Петриківська (45,7%) громади.
43,7% хворих — діти, з яких 238 госпіталізовані. Всього у лікарні знаходиться 497 хворих. Проти грипу вакцинували понад 11 тисяч мешканців з початку епідемічного сезону.
Зазначається, що в області циркулюють віруси грипу типу А, В та парагрипу.
Серед хвороб 242 випадки припадає на Covid-19, що перевищив показники минулого тижня на 13,1%. З них захворіло 27 дітей. 61 хворий на коронавірус знаходиться на лікуванні у лікарні. Також, зареєстровано 3 летальних випадки.
Так як спостерігається підвищений рівень захворюваності серед дітей, то навчання призупинилося або перейшло на дистанційку в 11 окремих класах у Кам’янському, Тернівці, Жовтих Водах та Верхньодніпровській міській громаді.
Нагадаємо, на Криворіжжі знизилось захворювання на туберкульоз.